STPS15M80CR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS15M80CR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: STPS15M80CR
Gamintojas / Gamintojas: STMicroelectronics
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V I2PAK
Duomenų lapai: STPS15M80CR.pdf
  • Pranešimas
STPS15M80CR specifikacijos
Dalies numeris STPS15M80CR Gamintojas STMicroelectronics
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V I2PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5212 pcs Duomenų lapas STPS15M80CR.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 725mV @ 7.5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 80V
Tiekėjo prietaisų paketas I2PAK Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Kiti vardai 497-11345-5
Veikimo temperatūra - jungtis 175°C (Max) Montavimo tipas Through Hole
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 7.5A Through Hole TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 25µA @ 80V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 7.5A Bazinės dalies numeris STPS15M80C