STP200N4F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP200N4F3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: STP200N4F3
Gamintojas / Gamintojas: STMicroelectronics
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 40V 120A TO-220
Duomenų lapai: STP200N4F3.pdf
  • Pranešimas
STP200N4F3 specifikacijos
Dalies numeris STP200N4F3 Gamintojas STMicroelectronics
apibūdinimas MOSFET N-CH 40V 120A TO-220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 39544 pcs Duomenų lapas STP200N4F3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-3
Serija STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.4 mOhm @ 80A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 300W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai 497-8789-5
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 5100pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 75nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 40V
Išsamus aprašymas N-Channel 40V 120A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-220-3 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 120A (Tc)