STM32L031K6U6TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STM32L031K6U6TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: STM32L031K6U6TR
Gamintojas / Gamintojas: STMicroelectronics
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32QFPN
Duomenų lapai: STM32L031K6U6TR.pdf
  • Pranešimas
STM32L031K6U6TR specifikacijos
Dalies numeris STM32L031K6U6TR Gamintojas STMicroelectronics
Galimas kiekis 83713 pcs Duomenų lapas STM32L031K6U6TR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 32-UFQFPN (5x5)
Greitis 32MHz Serija STM32L0
RAM dydis 8K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 32-UFQFN Exposed Pad
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 27 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM dydis 1K x 8 Išsamus aprašymas ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5)