SMLVT3V3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMLVT3V3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMLVT3V3
Gamintojas / Gamintojas: STMicroelectronics
Prekės aprašymas TVS DIODE 3.3V 10.3V SMB
Duomenų lapai: SMLVT3V3.pdf
  • Pranešimas
SMLVT3V3 specifikacijos
Dalies numeris SMLVT3V3 Gamintojas STMicroelectronics
apibūdinimas TVS DIODE 3.3V 10.3V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 228871 pcs Duomenų lapas SMLVT3V3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 3.3V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 10.3V
Įtampa - suskirstymas (min) 4.1V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB (DO-214AA)
Serija SMLV, TRANSIL™ Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai 497-2496-2
Darbinė temperatūra -25°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 200A (8/20µs) Talpa @ dažnumas 5200pF @ 1MHz