SMBF12AVCL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBF12AVCL
Gamintojas / Gamintojas: STMicroelectronics
Prekės aprašymas TVS TRANSIL 600W 12V SMB FLAT
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SMBF12AVCL specifikacijos
Dalies numeris SMBF12AVCL Gamintojas STMicroelectronics
apibūdinimas TVS TRANSIL 600W 12V SMB FLAT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 324622 pcs Duomenų lapas
Serija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBD7000E6327HTSA1
SMBD7000E6327HTSA1
Gamintojai: International Rectifier (Infineon Technologies)
apibūdinimas: DIODE ARRAY GP 100V 200MA SOT23
Sandelyje: 2949952 pcs
parsisiųsti: SMBD7000E6327HTSA1.pdf
RFQ
SMBD914E6327HTSA1
SMBD914E6327HTSA1
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 100V 250MA SOT23