LD1086DT33TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1086DT33TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LD1086DT33TR
Gamintojas / Gamintojas: STMicroelectronics
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 1.5A DPAK
Duomenų lapai: LD1086DT33TR.pdf
  • Pranešimas
LD1086DT33TR specifikacijos
Dalies numeris LD1086DT33TR Gamintojas STMicroelectronics
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 1.5A DPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 158633 pcs Duomenų lapas LD1086DT33TR.pdf
Įtampa (maks.) 1.5V @ 1.5A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas DPAK Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 79dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 497-3446-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 50 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A DPAK
Dabartinis - silpnas (Iq) 10mA Dabartinis - rezultatas 1.5A