MG1-5000-A-9V-R
SSI Technologies, Inc.SSI Technologies, Inc.
MG1-5000-A-9V-R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MG1-5000-A-9V-R
Gamintojas / Gamintojas: SSI Technologies, Inc.
Prekės aprašymas SENSOR DIGITAL GAUGE 5000PSI LCD
Duomenų lapai: MG1-5000-A-9V-R.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 872 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 872 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MG1-5000-A-9V-R specifikacijos
Dalies numeris MG1-5000-A-9V-R Gamintojas SSI Technologies, Inc.
Galimas kiekis 872 pcs Duomenų lapas MG1-5000-A-9V-R.pdf
Įtampa - tiekimas 9V Nutraukimo stilius -
Tiekėjo prietaisų paketas MediaGauge Serija MG1-9V
Slėgio tipas Vented Gauge Uosto stilius Threaded
Uosto dydis Male - 1/4" (6.35mm) NPT Paketas / dėžutė Module Box with Display
Išvesties tipas Wheatstone Bridge Išvestis LCD Display
Kiti vardai 734-1158
MG1-5000-A-9V-000-000
MG15000A9VR
Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C
Veikimo slėgis 5000 PSI (34473.79 kPa) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus slėgis 15000 PSI (103421.36 kPa) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Temperature Compensated
Išsamus aprašymas Pressure Sensor 5000 PSI (34473.79 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT LCD Display Module Box with Display Tikslumas ±1%