MG-100-A-9V-R-CALCERT
SSI Technologies, Inc.SSI Technologies, Inc.
SSI Technologies, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MG-100-A-9V-R-CALCERT
Gamintojas / Gamintojas: SSI Technologies, Inc.
Prekės aprašymas SENSOR DIGITAL GAUGE 100PSI LCD
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 485 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 485 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
MG-100-A-9V-R-CALCERT specifikacijos
Dalies numeris MG-100-A-9V-R-CALCERT Gamintojas SSI Technologies, Inc.
Galimas kiekis 485 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 9V Nutraukimo stilius -
Tiekėjo prietaisų paketas MediaGauge Serija MG-9V
Slėgio tipas Vented Gauge Uosto stilius Threaded
Uosto dydis Male - 1/4" (6.35mm) NPT Paketas / dėžutė Module Box with Display
Išvesties tipas Wheatstone Bridge Išvestis LCD Display
Kiti vardai Q6948090A Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C
Veikimo slėgis 100 PSI (689.48 kPa) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus slėgis 300 PSI (2068.43 kPa) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Temperature Compensated
Išsamus aprašymas Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT LCD Display Module Box with Display Tikslumas ±0.25%
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MG-15
MG-15
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN FINGER GUARD 172MM