SMCJ7.5AHE3/9AT
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMCJ7.5AHE3/9AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMCJ7.5AHE3/9AT
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC SMC
Duomenų lapai: SMCJ7.5AHE3/9AT.pdf
  • Pranešimas
SMCJ7.5AHE3/9AT specifikacijos
Dalies numeris SMCJ7.5AHE3/9AT Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
Galimas kiekis 179153 pcs Duomenų lapas SMCJ7.5AHE3/9AT.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 8.33V
Įtampa - suskirstymas (min) 7.5V Įtampa - suskirstymas DO-214AB (SMCJ)
Įveskite Zener Serija Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis Automotive
Maitinimo linijos apsauga 1500W (1.5kW) Maitinimas - piko impulsas 116.3A
Polarizacija DO-214AB, SMC Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 39 Weeks Gamintojo kodas SMCJ7.5AHE3/9AT
apibūdinimas TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC SMC Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 12.9V