SMCJ6.5-E3/57T
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMCJ6.5-E3/57T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMCJ6.5-E3/57T
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas TVS DIODE 6.5VWM 12.3VC SMC
Duomenų lapai: SMCJ6.5-E3/57T.pdf
  • Pranešimas
SMCJ6.5-E3/57T specifikacijos
Dalies numeris SMCJ6.5-E3/57T Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
Galimas kiekis 5538 pcs Duomenų lapas SMCJ6.5-E3/57T.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 7.22V
Įtampa - suskirstymas (min) 6.5V Įtampa - suskirstymas DO-214AB (SMCJ)
Įveskite Zener Serija TransZorb®
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 1500W (1.5kW) Maitinimas - piko impulsas 122A
Polarizacija DO-214AB, SMC Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas SMCJ6.5-E3/57T apibūdinimas TVS DIODE 6.5VWM 12.3VC SMC
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 12.3V Talpa @ dažnumas -