SMCJ33CAHE3/57T
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMCJ33CAHE3/57T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMCJ33CAHE3/57T
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMC
Duomenų lapai: SMCJ33CAHE3/57T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
850 pcs
  • Pranešimas
SMCJ33CAHE3/57T specifikacijos
Dalies numeris SMCJ33CAHE3/57T Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
Galimas kiekis 155511 pcs Duomenų lapas SMCJ33CAHE3/57T.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 36.7V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 33V Įtampa - suskirstymas DO-214AB (SMCJ)
Įveskite Zener Serija Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis Automotive
Maitinimo linijos apsauga 1500W (1.5kW) Maitinimas - piko impulsas 28.1A
Polarizacija DO-214AB, SMC Kiti vardai SMCJ33CAHE3/57T-ND
SMCJ33CAHE3/57TGITR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 39 Weeks
Gamintojo kodas SMCJ33CAHE3/57T apibūdinimas TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMC
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 53.3V Talpa @ dažnumas -