SMCJ12HE3/57T
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMCJ12HE3/57T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMCJ12HE3/57T
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas TVS DIODE 12VWM 22VC SMC
Duomenų lapai: SMCJ12HE3/57T.pdf
  • Pranešimas
SMCJ12HE3/57T specifikacijos
Dalies numeris SMCJ12HE3/57T Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
Galimas kiekis 4058 pcs Duomenų lapas SMCJ12HE3/57T.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 13.3V
Įtampa - suskirstymas (min) 12V Įtampa - suskirstymas DO-214AB (SMCJ)
Įveskite Zener Serija Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis Automotive
Maitinimo linijos apsauga 1500W (1.5kW) Maitinimas - piko impulsas 68.2A
Polarizacija DO-214AB, SMC Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas SMCJ12HE3/57T apibūdinimas TVS DIODE 12VWM 22VC SMC
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 22V Talpa @ dažnumas -