SMCG75CA-E3/9AT
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMCG75CA-E3/9AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMCG75CA-E3/9AT
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas TVS DIODE 75VWM 121VC SMC
Duomenų lapai: SMCG75CA-E3/9AT.pdf
  • Pranešimas
SMCG75CA-E3/9AT specifikacijos
Dalies numeris SMCG75CA-E3/9AT Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
Galimas kiekis 101373 pcs Duomenų lapas SMCG75CA-E3/9AT.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 83.3V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 75V Įtampa - suskirstymas DO-215AB (SMCG)
Įveskite Zener Serija TransZorb®
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 1500W (1.5kW) Maitinimas - piko impulsas 12.4A
Polarizacija DO-215AB, SMC Gull Wing Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 39 Weeks Gamintojo kodas SMCG75CA-E3/9AT
apibūdinimas TVS DIODE 75VWM 121VC SMC Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 121V