SMBJ28CA-E3/5B
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMBJ28CA-E3/5B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ28CA-E3/5B
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas TVS DIODE 28VWM 45.5VC SMB
Duomenų lapai: SMBJ28CA-E3/5B.pdf
  • Pranešimas
SMBJ28CA-E3/5B specifikacijos
Dalies numeris SMBJ28CA-E3/5B Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
Galimas kiekis 521996 pcs Duomenų lapas SMBJ28CA-E3/5B.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 31.1V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 28V Įtampa - suskirstymas DO-214AA (SMBJ)
Įveskite Zener Serija TransZorb®
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 600W Maitinimas - piko impulsas 13.2A
Polarizacija DO-214AA, SMB Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks Gamintojo kodas SMBJ28CA-E3/5B
apibūdinimas TVS DIODE 28VWM 45.5VC SMB Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 45.5V