SMBJ14A-E3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMBJ14A-E3/52 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBJ14A-E3/52
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMB
Duomenų lapai: SMBJ14A-E3/52.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
SMBJ14A-E3/52 specifikacijos
Dalies numeris SMBJ14A-E3/52 Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
Galimas kiekis 884952 pcs Duomenų lapas SMBJ14A-E3/52.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 15.6V
Įtampa - suskirstymas (min) 14V Įtampa - suskirstymas DO-214AA (SMBJ)
Įveskite Zener Serija TransZorb®
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 600W Maitinimas - piko impulsas 25.9A
Polarizacija DO-214AA, SMB Kiti vardai SMBJ14A-E3/52-ND
SMBJ14A-E3/52GITR
SMBJ14AE352
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
Gamintojo kodas SMBJ14A-E3/52 apibūdinimas TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMB
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 23.2V Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai No
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMBJ14A-M3/52
SMBJ14A-M3/52
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AA
Sandelyje: 332456 pcs
parsisiųsti: SMBJ14A-M3/52.pdf
RFQ
SMBJ14A
SMBJ14A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
Sandelyje: 521970 pcs
parsisiųsti: SMBJ14A.pdf
RFQ
SMBJ14A-E3/5B
SMBJ14A-E3/5B
parsisiųsti: SMBJ14A-E3/5B.pdf
SMBJ14A R5G
SMBJ14A R5G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
parsisiųsti: SMBJ14A R5G.pdf
SMBJ14A-HR
SMBJ14A-HR
parsisiųsti: SMBJ14A-HR.pdf
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 14V 23.2V SMB
parsisiųsti: SMBJ14A.pdf
SMBJ14A-13-F
SMBJ14A-13-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
parsisiųsti: SMBJ14A-13-F.pdf
SMBJ14A M4G
SMBJ14A M4G