SMBG90A-E3/5B
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMBG90A-E3/5B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBG90A-E3/5B
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas TVS DIODE 90VWM 146VC SMB
Duomenų lapai: SMBG90A-E3/5B.pdf
  • Pranešimas
SMBG90A-E3/5B specifikacijos
Dalies numeris SMBG90A-E3/5B Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
Galimas kiekis 270809 pcs Duomenų lapas SMBG90A-E3/5B.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 100V
Įtampa - suskirstymas (min) 90V Įtampa - suskirstymas DO-215AA (SMBG)
Įveskite Zener Serija TransZorb®
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 600W Maitinimas - piko impulsas 4.1A
Polarizacija DO-215AA, SMB Gull Wing Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks Gamintojo kodas SMBG90A-E3/5B
apibūdinimas TVS DIODE 90VWM 146VC SMB Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 146V