SMBG51HE3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMBG51HE3/52 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBG51HE3/52
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas TVS DIODE 51VWM 91.1VC SMB
Duomenų lapai: SMBG51HE3/52.pdf
  • Pranešimas
SMBG51HE3/52 specifikacijos
Dalies numeris SMBG51HE3/52 Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
Galimas kiekis 4165 pcs Duomenų lapas SMBG51HE3/52.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 56.7V
Įtampa - suskirstymas (min) 51V Įtampa - suskirstymas DO-215AA (SMBG)
Įveskite Zener Serija Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis Automotive
Maitinimo linijos apsauga 600W Maitinimas - piko impulsas 6.6A
Polarizacija DO-215AA, SMB Gull Wing Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas SMBG51HE3/52 apibūdinimas TVS DIODE 51VWM 91.1VC SMB
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 91.1V Talpa @ dažnumas -