SMBG18C-E3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMBG18C-E3/52 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMBG18C-E3/52
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas TVS DIODE 18VWM 32.2VC SMB
Duomenų lapai: SMBG18C-E3/52.pdf
  • Pranešimas
SMBG18C-E3/52 specifikacijos
Dalies numeris SMBG18C-E3/52 Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
Galimas kiekis 5927 pcs Duomenų lapas SMBG18C-E3/52.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 20V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 18V Įtampa - suskirstymas DO-215AA (SMBG)
Įveskite Zener Serija TransZorb®
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 600W Maitinimas - piko impulsas 18.6A
Polarizacija DO-215AA, SMB Gull Wing Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas SMBG18C-E3/52 apibūdinimas TVS DIODE 18VWM 32.2VC SMB
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 32.2V Talpa @ dažnumas -