SMB8J36C-E3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMB8J36C-E3/52 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMB8J36C-E3/52
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas TVS DIODE 36VWM 64.3VC SMB
Duomenų lapai: SMB8J36C-E3/52.pdf
  • Pranešimas
SMB8J36C-E3/52 specifikacijos
Dalies numeris SMB8J36C-E3/52 Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
Galimas kiekis 4116 pcs Duomenų lapas SMB8J36C-E3/52.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 40V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 36V Įtampa - suskirstymas DO-214AA (SMB)
Įveskite Zener Serija TransZorb®
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 800W Maitinimas - piko impulsas 12.4A
Polarizacija DO-214AA, SMB Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas SMB8J36C-E3/52 apibūdinimas TVS DIODE 36VWM 64.3VC SMB
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 64.3V Talpa @ dažnumas -