SMB10J17-E3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMB10J17-E3/52 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMB10J17-E3/52
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas TVS DIODE 17VWM 30.5VC SMB
Duomenų lapai: SMB10J17-E3/52.pdf
  • Pranešimas
SMB10J17-E3/52 specifikacijos
Dalies numeris SMB10J17-E3/52 Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
Galimas kiekis 5888 pcs Duomenų lapas SMB10J17-E3/52.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 18.9V
Įtampa - suskirstymas (min) 17V Įtampa - suskirstymas DO-214AA (SMB)
Įveskite Zener Serija TransZorb®
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 1000W (1kW) Maitinimas - piko impulsas 32.8A
Polarizacija DO-214AA, SMB Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas SMB10J17-E3/52 apibūdinimas TVS DIODE 17VWM 30.5VC SMB
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 30.5V Talpa @ dažnumas -