SM6S24HE3/2D
Vishay Semiconductor Diodes Division
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM6S24HE3/2D
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas TVS DIODE 24VWM DO218AB
Duomenų lapai: SM6S24HE3/2D.pdf
  • Pranešimas
SM6S24HE3/2D specifikacijos
Dalies numeris SM6S24HE3/2D Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
Galimas kiekis 5690 pcs Duomenų lapas SM6S24HE3/2D.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 26.7V
Įtampa - suskirstymas (min) 24V Įtampa - suskirstymas DO-218AB
Įveskite Zener Serija Automotive, AEC-Q101, PAR®
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis Automotive
Maitinimo linijos apsauga 4600W (4.6kW) Maitinimas - piko impulsas 107A
Polarizacija DO-218AB Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas SM6S24HE3/2D apibūdinimas TVS DIODE 24VWM DO218AB
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 43V Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai No
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SM6S24AHE3_A/I
SM6S24AHE3_A/I
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: TVS DIODE 24V 38.9V DO218AB