SM15T7V5A-M3/9AT
Vishay Semiconductor Diodes Division
SM15T7V5A-M3/9AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SM15T7V5A-M3/9AT
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC DO214AB
Duomenų lapai: 1.SM15T7V5A-M3/9AT.pdf2.SM15T7V5A-M3/9AT.pdf
  • Pranešimas
SM15T7V5A-M3/9AT specifikacijos
Dalies numeris SM15T7V5A-M3/9AT Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
Galimas kiekis 262127 pcs Duomenų lapas 1.SM15T7V5A-M3/9AT.pdf2.SM15T7V5A-M3/9AT.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 7.13V
Įtampa - suskirstymas (min) 6.4V Įtampa - suskirstymas DO-214AB (SMCJ)
Įveskite Zener Serija SM15T, TransZorb®
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 1500W (1.5kW) Maitinimas - piko impulsas 132A
Polarizacija DO-214AB, SMC Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 39 Weeks Gamintojo kodas SM15T7V5A-M3/9AT
apibūdinimas TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC DO214AB Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 11.3V