PBS-RP100SGESSSBMA0Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PBS-RP100SGESSSBMA0Z
Gamintojas / Gamintojas: SICK
Prekės aprašymas SEN PRESS 0-100 PSI
Duomenų lapai:
Akcijų būklė 207 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 207 pcs
  • Pranešimas
PBS-RP100SGESSSBMA0Z specifikacijos
Dalies numeris PBS-RP100SGESSSBMA0Z Gamintojas SICK
apibūdinimas SEN PRESS 0-100 PSI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 207 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 15 V ~ 35 V Nutraukimo stilius Connector
Tiekėjo prietaisų paketas - Serija -
Slėgio tipas Gauge Uosto stilius Threaded
Uosto dydis Female - 1/4" (6.35mm) NPT Paketas / dėžutė Module
Išvesties tipas Analog Current, PNP Išvestis 4 mA ~ 20 mA
Kiti vardai 6054720 Darbinė temperatūra -20°C ~ 85°C
Veikimo slėgis 100 PSI ( 689 kPa) Maksimalus slėgis -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks funkcijos -
Išsamus aprašymas Pressure Sensor 100 PSI ( 689 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Module Tikslumas ±1%