MM18-70ANS-ZUK
SICKSICK
SICK
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MM18-70ANS-ZUK
Gamintojas / Gamintojas: SICK
Prekės aprašymas NPN NO 2M PUR CBL MAGN
Duomenų lapai:
Akcijų būklė 843 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 843 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
MM18-70ANS-ZUK specifikacijos
Dalies numeris MM18-70ANS-ZUK Gamintojas SICK
apibūdinimas NPN NO 2M PUR CBL MAGN "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 843 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 30 V Įveskite -
Nutraukimo stilius Cable Leads Serija -
Paketas / dėžutė Cylinder, Threaded - M18 Kiti vardai 1040085
Darbinė temperatūra -25°C ~ 75°C Privalo išleisti 70.00mm
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Dažnumas 1kHz