IQ40-20BPPKK0S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IQ40-20BPPKK0S
Gamintojas / Gamintojas: SICK
Prekės aprašymas SEN PROX PNP COMP TERM LONG
Duomenų lapai:
Akcijų būklė 892 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 892 pcs
  • Pranešimas
IQ40-20BPPKK0S specifikacijos
Dalies numeris IQ40-20BPPKK0S Gamintojas SICK
apibūdinimas SEN PROX PNP COMP TERM LONG "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 892 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 30 V Nutraukimo stilius Cable
Ekranavimas Shielded Serija -
Jutiklio tipas Inductive Atstumas jutikliui 0.787" (20mm)
Atsako dažnumas 150Hz Paketas / dėžutė Module
Išvesties tipas PNP-NC/NO, 4-Wire Kiti vardai 1071860
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C (TA) Medžiaga - kūnas Plastic
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Apsauga nuo įsilaužimo IP67, IP68, IP69K
Rodiklis LED Išsamus aprašymas Inductive Proximity Sensor 0.787" (20mm) IP67, IP68, IP69K Module