IME30-20NDOZY2S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IME30-20NDOZY2S
Gamintojas / Gamintojas: SICK
Prekės aprašymas SEN PROX NON-FLUSH NC CBL
  • Pranešimas
IME30-20NDOZY2S specifikacijos
Dalies numeris IME30-20NDOZY2S Gamintojas SICK
apibūdinimas SEN PROX NON-FLUSH NC CBL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1368 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 30 V Nutraukimo stilius Cable
Ekranavimas Shielded Serija -
Jutiklio tipas Inductive Atstumas jutikliui 0.787" (20mm)
Atsako dažnumas 500Hz Paketas / dėžutė Cylinder, Threaded - M30
Išvesties tipas NC, 2-Wire Kiti vardai 1068266
Darbinė temperatūra -25°C ~ 75°C (TA) Medžiaga - kūnas Plastic
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Apsauga nuo įsilaužimo IP67
Rodiklis LED Išsamus aprašymas Inductive Proximity Sensor 0.787" (20mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30