IME18-12NDOZC0S
SICKSICK
SICK
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IME18-12NDOZC0S
Gamintojas / Gamintojas: SICK
Prekės aprašymas SEN PROX NON-FLUSH NC QD
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
IME18-12NDOZC0S specifikacijos
Dalies numeris IME18-12NDOZC0S Gamintojas SICK
apibūdinimas SEN PROX NON-FLUSH NC QD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1471 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 30 V Nutraukimo stilius Connector
Ekranavimas Shielded Serija -
Jutiklio tipas Inductive Atstumas jutikliui 0.472" (12mm)
Atsako dažnumas 1kHz Paketas / dėžutė Cylinder, Threaded - M18
Išvesties tipas NC, 2-Wire Kiti vardai 1067222
Darbinė temperatūra -25°C ~ 75°C (TA) Medžiaga - kūnas Plastic
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Apsauga nuo įsilaužimo IP67
Rodiklis LED Išsamus aprašymas Inductive Proximity Sensor 0.472" (12mm) IP67 Cylinder, Threaded - M18