IMB30-15BNSVU2S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMB30-15BNSVU2S
Gamintojas / Gamintojas: SICK
Prekės aprašymas SEN PROX SHLD NPN NO 2M
  • Pranešimas
IMB30-15BNSVU2S specifikacijos
Dalies numeris IMB30-15BNSVU2S Gamintojas SICK
apibūdinimas SEN PROX SHLD NPN NO 2M "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1038 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 30 V Nutraukimo stilius Cable
Ekranavimas Shielded Serija -
Jutiklio tipas Inductive Atstumas jutikliui 0.591" (15mm)
Atsako dažnumas 500Hz Paketas / dėžutė Cylinder, Threaded - M30
Išvesties tipas NPN-NO, 3-Wire Kiti vardai 1072843
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C (TA) Medžiaga - kūnas Plastic
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Apsauga nuo įsilaužimo IP68, IP69K
Rodiklis No Indicator Išsamus aprašymas Inductive Proximity Sensor 0.591" (15mm) IP68, IP69K Cylinder, Threaded - M30