IMB18-12NNSVU2K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMB18-12NNSVU2K
Gamintojas / Gamintojas: SICK
Prekės aprašymas SEN PROX UNSHLD NPN NO 2M SHRT
  • Pranešimas
IMB18-12NNSVU2K specifikacijos
Dalies numeris IMB18-12NNSVU2K Gamintojas SICK
apibūdinimas SEN PROX UNSHLD NPN NO 2M SHRT "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1422 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 30 V Nutraukimo stilius Cable
Ekranavimas Shielded Serija -
Jutiklio tipas Inductive Atstumas jutikliui 0.472" (12mm)
Atsako dažnumas 1kHz Paketas / dėžutė Cylinder, Threaded - M18
Išvesties tipas NPN-NO, 3-Wire Kiti vardai 1072833
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C (TA) Medžiaga - kūnas Plastic
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Apsauga nuo įsilaužimo IP68, IP69K
Rodiklis No Indicator Išsamus aprašymas Inductive Proximity Sensor 0.472" (12mm) IP68, IP69K Cylinder, Threaded - M18