CQ35-25NPP-KC1
SICKSICK
CQ35-25NPP-KC1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CQ35-25NPP-KC1
Gamintojas / Gamintojas: SICK
Prekės aprašymas SEN PROX 25MM PNP M12
Duomenų lapai: CQ35-25NPP-KC1.pdf
Akcijų būklė 735 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 735 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CQ35-25NPP-KC1 specifikacijos
Dalies numeris CQ35-25NPP-KC1 Gamintojas SICK
apibūdinimas SEN PROX 25MM PNP M12 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 735 pcs Duomenų lapas CQ35-25NPP-KC1.pdf
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 36 V Nutraukimo stilius Connector
Ekranavimas Unshielded Serija -
Jutiklio tipas Capacitive Atstumas jutikliui 0.157" ~ 0.984" (4mm ~ 25mm)
Atsako dažnumas 50Hz Paketas / dėžutė Flange Mount
Išvesties tipas PNP-NC, 4-Wire Kiti vardai 1882-1026
Darbinė temperatūra -25°C ~ 75°C Medžiaga - kūnas Plastic
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Apsauga nuo įsilaužimo IP67
Rodiklis LED Išsamus aprašymas Capacitive Proximity Sensor 0.157" ~ 0.984" (4mm ~ 25mm) IP67 Flange Mount
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CQ35-25NNP-KW1
CQ35-25NNP-KW1
Gamintojai: SICK
apibūdinimas: SEN PROX NPN 25MM NO/NC CBL
Sandelyje: 675 pcs
parsisiųsti: CQ35-25NNP-KW1.pdf
RFQ
CQ35-25NNP-KC1
CQ35-25NNP-KC1
Gamintojai: SICK
apibūdinimas: UNSHLD FLAT NPN NP+NC M12
Sandelyje: 577 pcs
parsisiųsti:
RFQ
CQ330E
CQ330E
Gamintojai: Asahi Kasei Microdevices / AKM Semiconductor
apibūdinimas: SENSOR CURRENT HALL 20A AC/DC
Sandelyje: 26878 pcs
parsisiųsti: CQ330E.pdf
CQ330H
CQ330H
Sandelyje: 27849 pcs
parsisiųsti: CQ330H.pdf
CQ3303
CQ3303
parsisiųsti: CQ3303.pdf
CQ330B
CQ330B
parsisiųsti: CQ330B.pdf
parsisiųsti: CQ3302.pdf
CQ35-25NPP-KW1
CQ35-25NPP-KW1
apibūdinimas: SEN PROX 25MM PNP CBL
Sandelyje: 619 pcs
parsisiųsti: CQ35-25NPP-KW1.pdf
CQ330A
CQ330A
parsisiųsti: CQ330A.pdf
CQ330F
CQ330F
parsisiųsti: CQ330F.pdf
CQ330G
CQ330G
parsisiųsti: CQ330G.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus