SA16HE3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
SA16HE3/73 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SA16HE3/73
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas TVS DIODE 16VWM 28.8VC DO204AC
Duomenų lapai: SA16HE3/73.pdf
  • Pranešimas
SA16HE3/73 specifikacijos
Dalies numeris SA16HE3/73 Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
Galimas kiekis 5759 pcs Duomenų lapas SA16HE3/73.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 17.8V
Įtampa - suskirstymas (min) 16V Įtampa - suskirstymas DO-204AC (DO-15)
Įveskite Zener Serija Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS statusas Tape & Box (TB) Srauto srovė - žemas dažnis Automotive
Maitinimo linijos apsauga 500W Maitinimas - piko impulsas 17.4A
Polarizacija DO-204AC, DO-15, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas SA16HE3/73 apibūdinimas TVS DIODE 16VWM 28.8VC DO204AC
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 28.8V Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai No
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SA170A
SA170A
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 170V 275V DO15