SA150HE3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
SA150HE3/73 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SA150HE3/73
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas TVS DIODE 150VWM 268VC DO204AC
Duomenų lapai: SA150HE3/73.pdf
  • Pranešimas
SA150HE3/73 specifikacijos
Dalies numeris SA150HE3/73 Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
Galimas kiekis 5966 pcs Duomenų lapas SA150HE3/73.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 1 Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 167V
Įtampa - suskirstymas (min) 150V Įtampa - suskirstymas DO-204AC (DO-15)
Įveskite Zener Serija Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS statusas Tape & Box (TB) Srauto srovė - žemas dažnis Automotive
Maitinimo linijos apsauga 500W Maitinimas - piko impulsas 1.9A
Polarizacija DO-204AC, DO-15, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas SA150HE3/73 apibūdinimas TVS DIODE 150VWM 268VC DO204AC
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 268V Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai No
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SA15A
SA15A
Gamintojai: ON Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 15VWM 24.4VC AXIAL
Sandelyje: 4139 pcs
parsisiųsti: SA15A.pdf
RFQ
SA150CAHR0G
SA150CAHR0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: TVS DIODE 150V 243V DO204AC
Sandelyje: 466395 pcs
parsisiųsti: SA150CAHR0G.pdf
RFQ
SA15A A0G
SA15A A0G
apibūdinimas: TVS DIODE 15V 24.4V DO204AC
parsisiųsti: SA15A A0G.pdf
SA150CAHB0G
SA150CAHB0G
parsisiųsti: SA150CAHB0G.pdf
SA15A R0G
SA15A R0G
parsisiųsti: SA15A R0G.pdf
SA150CAHA0G
SA150CAHA0G
parsisiųsti: SA150CAHA0G.pdf
SA150CAHE3/73
SA150CAHE3/73
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
parsisiųsti: SA150CAHE3/73.pdf
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
parsisiųsti: SA15A.pdf
SA150CAHE3/54
SA150CAHE3/54
parsisiųsti: SA150CAHE3/54.pdf
SA150HE3/54
SA150HE3/54
apibūdinimas: TVS DIODE 150V 268V DO204AC
parsisiųsti: SA150HE3/54.pdf
SA15A B0G
SA15A B0G
parsisiųsti: SA15A B0G.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus