75YXF220MEFCG110X20
RubyconRubycon
Rubycon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 75YXF220MEFCG110X20
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 75V RADIAL
Duomenų lapai: 1.75YXF220MEFCG110X20.pdf2.75YXF220MEFCG110X20.pdf
  • Pranešimas
75YXF220MEFCG110X20 specifikacijos
Dalies numeris 75YXF220MEFCG110X20 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 75V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 225253 pcs Duomenų lapas 1.75YXF220MEFCG110X20.pdf2.75YXF220MEFCG110X20.pdf
Įtampa - Įvertinta 75V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija YXF Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 220µF 75V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Talpa 220µF