6.3ZLQ1800MEFC10X12.5
RubyconRubycon
6.3ZLQ1800MEFC10X12.5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6.3ZLQ1800MEFC10X12.5
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V T/H
Duomenų lapai: 1.6.3ZLQ1800MEFC10X12.5.pdf2.6.3ZLQ1800MEFC10X12.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
6.3ZLQ1800MEFC10X12.5 specifikacijos
Dalies numeris 6.3ZLQ1800MEFC10X12.5 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 357052 pcs Duomenų lapas 1.6.3ZLQ1800MEFC10X12.5.pdf2.6.3ZLQ1800MEFC10X12.5.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ZLQ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 882mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.47A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 1189-3600
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 35 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Talpa 1800µF