6.3TZV1500MDR110X10.5
RubyconRubycon
Rubycon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6.3TZV1500MDR110X10.5
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas SMD CAP
Duomenų lapai: 1.6.3TZV1500MDR110X10.5.pdf2.6.3TZV1500MDR110X10.5.pdf3.6.3TZV1500MDR110X10.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
6.3TZV1500MDR110X10.5 specifikacijos
Dalies numeris 6.3TZV1500MDR110X10.5 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas SMD CAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija TZV Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 1500µF Programos Automotive