50TZV1500MTPAVB18X21.5
RubyconRubycon
50TZV1500MTPAVB18X21.5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 50TZV1500MTPAVB18X21.5
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1500UF 20% 50V SMD
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
50TZV1500MTPAVB18X21.5 specifikacijos
Dalies numeris 50TZV1500MTPAVB18X21.5 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP ALUM 1500UF 20% 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija TZV Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 1189-3671-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.846" (21.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1500µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 8000 Hrs @ 105°C Talpa 1500µF