450HXG220MEFC30X30
RubyconRubycon
Rubycon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 450HXG220MEFC30X30
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Duomenų lapai: 1.450HXG220MEFC30X30.pdf2.450HXG220MEFC30X30.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
450HXG220MEFC30X30 specifikacijos
Dalies numeris 450HXG220MEFC30X30 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19161 pcs Duomenų lapas 1.450HXG220MEFC30X30.pdf2.450HXG220MEFC30X30.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija HXG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.85A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.59A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 46 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Talpa 220µF