35YXH1800MEFCG412.5X40
RubyconRubycon
Rubycon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 35YXH1800MEFCG412.5X40
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.35YXH1800MEFCG412.5X40.pdf2.35YXH1800MEFCG412.5X40.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
35YXH1800MEFCG412.5X40 specifikacijos
Dalies numeris 35YXH1800MEFCG412.5X40 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74815 pcs Duomenų lapas 1.35YXH1800MEFCG412.5X40.pdf2.35YXH1800MEFCG412.5X40.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija YXH Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.01A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.35A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 17 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Talpa 1800µF Programos General Purpose