35YXG470MEFC10X20
RubyconRubycon
35YXG470MEFC10X20 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 35YXG470MEFC10X20
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.35YXG470MEFC10X20.pdf2.35YXG470MEFC10X20.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
35YXG470MEFC10X20 specifikacijos
Dalies numeris 35YXG470MEFC10X20 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 288951 pcs Duomenų lapas 1.35YXG470MEFC10X20.pdf2.35YXG470MEFC10X20.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija YXG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 770mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.4A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 1189-2258
35YXG470MEFC10X20-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 46 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Talpa 470µF