35RX30330M10X16
RubyconRubycon
35RX30330M10X16 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 35RX30330M10X16
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.35RX30330M10X16.pdf2.35RX30330M10X16.pdf
  • Pranešimas
35RX30330M10X16 specifikacijos
Dalies numeris 35RX30330M10X16 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 321572 pcs Duomenų lapas 1.35RX30330M10X16.pdf2.35RX30330M10X16.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija RX30 Sraigtasparnis @ žemos dažnio 560mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 800mA @ 100kHz Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 130°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 100 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C
Talpa 330µF Programos Automotive