35ML12MEFCT55X5
RubyconRubycon
35ML12MEFCT55X5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 35ML12MEFCT55X5
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP ALUM 12UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.35ML12MEFCT55X5.pdf2.35ML12MEFCT55X5.pdf
  • Pranešimas
35ML12MEFCT55X5 specifikacijos
Dalies numeris 35ML12MEFCT55X5 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP ALUM 12UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1203501 pcs Duomenų lapas 1.35ML12MEFCT55X5.pdf2.35ML12MEFCT55X5.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija ML Sraigtasparnis @ žemos dažnio 34mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.079" (2.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.256" (6.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 12µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Talpa 12µF Programos General Purpose