25YXA330MEFC10X12.5
RubyconRubycon
25YXA330MEFC10X12.5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 25YXA330MEFC10X12.5
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: 1.25YXA330MEFC10X12.5.pdf2.25YXA330MEFC10X12.5.pdf
  • Pranešimas
25YXA330MEFC10X12.5 specifikacijos
Dalies numeris 25YXA330MEFC10X12.5 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4509 pcs Duomenų lapas 1.25YXA330MEFC10X12.5.pdf2.25YXA330MEFC10X12.5.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija YXA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 335mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Talpa 330µF