16YXA330MEFCCE8X11.5
RubyconRubycon
Rubycon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 16YXA330MEFCCE8X11.5
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: 1.16YXA330MEFCCE8X11.5.pdf2.16YXA330MEFCCE8X11.5.pdf
  • Pranešimas
16YXA330MEFCCE8X11.5 specifikacijos
Dalies numeris 16YXA330MEFCCE8X11.5 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4166 pcs Duomenų lapas 1.16YXA330MEFCCE8X11.5.pdf2.16YXA330MEFCCE8X11.5.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija YXA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 270mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 324mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 330µF Programos General Purpose