16TRV1500M12.5X13.5
RubyconRubycon
16TRV1500M12.5X13.5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 16TRV1500M12.5X13.5
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1500UF 20% 16V SMD
Duomenų lapai: 1.16TRV1500M12.5X13.5.pdf2.16TRV1500M12.5X13.5.pdf3.16TRV1500M12.5X13.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
  • Pranešimas
16TRV1500M12.5X13.5 specifikacijos
Dalies numeris 16TRV1500M12.5X13.5 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP ALUM 1500UF 20% 16V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm) Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija TRV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 570mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 950mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 1189-3539-2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 92 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1500µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 10000 Hrs @ 105°C Talpa 1500µF