16JXF1800MEFC10X25
RubyconRubycon
16JXF1800MEFC10X25 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 16JXF1800MEFC10X25
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1800UF 20% 16V T/H
Duomenų lapai: 1.16JXF1800MEFC10X25.pdf2.16JXF1800MEFC10X25.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
16JXF1800MEFC10X25 specifikacijos
Dalies numeris 16JXF1800MEFC10X25 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP ALUM 1800UF 20% 16V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 100142 pcs Duomenų lapas 1.16JXF1800MEFC10X25.pdf2.16JXF1800MEFC10X25.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija JXF Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.026A @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 1189-3310 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 37 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1800µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Talpa 1800µF Programos General Purpose