10ZLJ1800MT810X20
RubyconRubycon
10ZLJ1800MT810X20 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 10ZLJ1800MT810X20
Gamintojas / Gamintojas: Rubycon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.10ZLJ1800MT810X20.pdf2.10ZLJ1800MT810X20.pdf
  • Pranešimas
10ZLJ1800MT810X20 specifikacijos
Dalies numeris 10ZLJ1800MT810X20 Gamintojas Rubycon
apibūdinimas CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 221473 pcs Duomenų lapas 1.10ZLJ1800MT810X20.pdf2.10ZLJ1800MT810X20.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ZLJ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.5A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 28 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Talpa 1800µF Programos General Purpose