UB5C-11RF2
RiedonRiedon
UB5C-11RF2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UB5C-11RF2
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 11 OHM 5W 1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.UB5C-11RF2.pdf2.UB5C-11RF2.pdf
  • Pranešimas
UB5C-11RF2 specifikacijos
Dalies numeris UB5C-11RF2 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 11 OHM 5W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 183017 pcs Duomenų lapas 1.UB5C-11RF2.pdf2.UB5C-11RF2.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.217" Dia x 0.500" L (5.50mm x 12.70mm)
Serija UB Atsparumas 11 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai UB5C-11RF1TR
UB5C-11RF1TR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Moisture Resistant, Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 11 Ohms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Kompozicija Wirewound