UB3C-91RF8
RiedonRiedon
UB3C-91RF8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UB3C-91RF8
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 91 OHM 3W 1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.UB3C-91RF8.pdf2.UB3C-91RF8.pdf
  • Pranešimas
UB3C-91RF8 specifikacijos
Dalies numeris UB3C-91RF8 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 91 OHM 3W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 191675 pcs Duomenų lapas 1.UB3C-91RF8.pdf2.UB3C-91RF8.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.157" Dia x 0.350" L (4.00mm x 8.90mm)
Serija UB Atsparumas 91 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai UB3C-91RF1TR
UB3C-91RF1TR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Moisture Resistant, Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 91 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Kompozicija Wirewound