UB3C-22RF1
RiedonRiedon
UB3C-22RF1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UB3C-22RF1
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 22 OHM 3W 1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.UB3C-22RF1.pdf2.UB3C-22RF1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UB3C-22RF1 specifikacijos
Dalies numeris UB3C-22RF1 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 22 OHM 3W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 143126 pcs Duomenų lapas 1.UB3C-22RF1.pdf2.UB3C-22RF1.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.157" Dia x 0.350" L (4.00mm x 8.90mm)
Serija UB Atsparumas 22 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 22 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound