UB3C-110RF8
RiedonRiedon
UB3C-110RF8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UB3C-110RF8
Gamintojas / Gamintojas: Riedon
Prekės aprašymas RES 110 OHM 3W 1% AXIAL
Duomenų lapai: 1.UB3C-110RF8.pdf2.UB3C-110RF8.pdf
  • Pranešimas
UB3C-110RF8 specifikacijos
Dalies numeris UB3C-110RF8 Gamintojas Riedon
apibūdinimas RES 110 OHM 3W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 184949 pcs Duomenų lapas 1.UB3C-110RF8.pdf2.UB3C-110RF8.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.157" Dia x 0.350" L (4.00mm x 8.90mm)
Serija UB Atsparumas 110 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai UB3C-110RF1TR
UB3C-110RF1TR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Išsamus aprašymas 110 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Kompozicija Wirewound